Digiehituse talveseminar

Digiehituse talveseminar

Kuupäev:
07.12.2023
Toimumise koht:
Linnahall
Digitaalehituse klaster kutsub kõiki digiehituse edendajaid ja huvilisi osalema traditsioonilisel kaheosalisel talveseminaril, kus esimeses osas külastame Tallinna linnahalli (giidiga tuur) ning kus teises osas toimub võrgustumine ja arutlemine mitmesugustel ehitussektori teemadel linnahalli naabruses.

Täpsemad detailid 07.12.23 ürituse kohta:

  • I osa: Linnahalli ekskursioon (kuni 1,5h) algusega 18:00 - osalustasu 30€.

  • II osa: Võrgustumine algusega 19:45 - koht ja osalustasu täpsustuvad (sõltub osalejate arvust).


Linnahalli tuuri raames külastatakse peasaali, lavatagust, esinejate ruume jpm. Tuurile võib kaasata ka kolmandaid isikuid, kes ei ole (veel) seotud Digitaalehituse klastri kogukonnaga (liige, partner jms).

Ekskursioonigrupi kogunemiskohaks ja ekskursiooni alguspunktiks on Linnahalli treppide esine ala (vasakpoolsed trepid – täpsemaks asukohaks võite vaadata asukohta kaardirakenduse pildil - https://goo.gl/maps/FzZZLZNsgc515CzA8).

Riietuda soovitame mugavalt ja ilmastikule vastavalt (jalutuskäik viib ka Linnahalli katusele, kus võib olla ka tuuline või külm, sademete korral märg). Linnahalli siseruumid on hoonel kütmata ning seal on igal aastaajal jahe ja rõske.

Soovi korral võivad osalejad kaasa võtta tuurile ka oma taskulampe – paljud kohad Linnahallis sees on valgustamata ning rohkem valgusallikaid tuuril annab vahvama elamuse!

Ekskursioonil on külastajatel kohustus kinni pidada Linnahalli külastusreeglitest (mida vajadusel täiendavalt tutvustatakse) ning giidi juhtnööridest. Kogu ekskursiooni ajal tuleb püsida ekskursioonigrupi juures – iseseisvalt hoones ringi liikumine on keelatud!

 

Lisainfo:

Kuno Peek

Digitaalehituse klastri juht

5543210 / kuno@digitaalehitus.ee

 
Osalemistingimused:

  1. Registreerunud isikuks loetakse osapoolt, kelle nimele on tehtud registreering üritusele.

  2. Klaster teavitab registreerunud isikuid kirjalikult sündmuse toimumisest vähemalt 5 kalendripäeva enne selle toimumist.

  3. Osalustasu arved saadetakse kõikidele osalejatele korraga peale ürituse toimumist.

  4. Osalustasu arve vormistatakse organisatsiooni nimele mille osaleja esitab registreerumisvormi väljal "organisatsioon". Juhul kui osaleja soovib arvele teisi andmeid, siis palume esitada vastav info korraldajale registreerimisvormi väljal "sõnum".

  5. Klaster vabastab registreerunud isiku osalustasu maksmisest 100% ulatuses, kui osalemisest loobumise teade on edastatud Klastrile kirjalikult vähemalt 72h enne ürituse toimumist. Hilisematele loobujatele on Klastril õigus esitada osalustasu arve kuni 50% ulatuses ning neile, kes esitavad osalemisest loobumise teate ürituse toimumise päeval või selle järel, on Klastril õigus esitada osalustasu arve kuni 100% ulatuses.

Registreeru sündmusele