Klastriklubi 05-24

Klastriklubi 05-24

Kuupäev:
29.05.2024
Toimumise koht:
Pikk tn 39, II korrus (Tallinn)

Digitaalehituse klastril on rõõm kutsuda liikmeid ja huvilisi meie I poolaasta viiendale ja viimasele klastriklubi kokkusaamisele!Temaatika: Lähteolukorra kaardistamise töötuba.


Töötoa eesmärk on koostada targa tellija juhendmaterjal laserskaneerimise ja fotogramm-meetriliste mõõdistuste ning lähteolukorra mudeldamise tööde tellimiseks. Juhendmaterjal aitab tellijal läbi mõelda oodatava tulemuse kriteeriumid, koostada päringuid ning saada omavahel võrreldavaid pakkumisi.


Vajadusest sellise juhendmaterjali järele on aasate jooksul põgusalt juttu olnud, eelkõige tööde teostajate poolel. Kuid seni pole veel piisavalt kaugele jõutud, aga viimasel ajal on olnud mõningaid edasiliikumisi.


Klastriklubi kokkusaamisel loodame kuulda nii tellija, kui ka teostajapoolseid kogemusi väljakutsetest nimetatud tööde pakkumiste ja tellimuste sõnastamisel, töö tulemuste vastavusest ootustele ning teiselt poolt tööde teostajate kogemusi probleemidest.


 

Omapoolseid vaateid avavad DataCap OÜ, Hades Geodeesia OÜ ja Tallinna Tehnikaülikooli esindajad.


 

  • Aeg: Kolmapäev, 29.05, 18:00-21:00.

  • Koht: Korp! Fraternitas Estica Tallinna konvent (Pikk tn 39, II korrus; Tallinn).


Juhul kui soovid arvamust avaldada, siis kindlasti edasta meile see info registreerumisvormi kaudu!


 

Lisainfo:

Kuno Peek

Digitaalehituse klastri tegevjuht

Tel: +372 5543 210

kuno@digitaalehitus.ee

 

Digitaalehituse klastriklubi on ehitussektori osapoolte avatud jututuba, kus fookuses on vahetu arutelu. Klastri poolt on ruumid ja teemad. Osalejad saavad soovi korral endale tellida meelepärast sööki-jooki Hell Hunt pubist (I korrusel). Et korraldajad teaksid sinuga arvestada, siis palume ennast registreerida hiljemalt 28.05 jooksul!

Registreeru sündmusele