Digiehituse klastriklubi 04-24

Digiehituse klastriklubi 04-24

Kuupäev:
16.04.2024
Toimumise koht:
Tartu (Riia 24a)
Hea digiehituse edendaja!


16. aprillil toimub järjekordne Eesti Digitaalehituse klastriklubi kokkusaamine. Seekord on fookuses tarkvaralahendused ja andmed, sest Digitaalehituse klastri poolt seatud üheks sektori arengu ambitsiooniks on ärikeskkond, kus ehitise elukaare osapoolte vaheline andmevahetus ei katke ja andmekasutus loob mõõdetavat väärtust kõigile osapooltele!


Seekordses klastriklubis avavad omapoolseid vaateid:


  1. võõrustaja Civitta (andmeanalüüsi teenusepakkuja), koos Singelton-iga (custom made tarkvara arendaja). Vaata ka: www.civitta.ee ja www.singleton.ee.

  2. klastri liige Remato (ehitussektorile mõeldud lahenduse arendaja-pakkuja). Vaata ka: www.remato.ee.

  3. klastri liige Bauhub (ehitussektorile mõeldud lahenduse arendaja-pakkuja). Vaata ka: www.bauhub.ee.

  4. klastri liige Infrakit (ehitussektorile mõeldud lahenduse arendaja-pakkuja). Vaata ka: www.infrakit.ee.


Klastriklubi toimub seekord Tartus järgmise ajakavaga:


  • 15:00 eribussi väljumine (Mere pst, Kanutiaia park) - teel olles arutelud erinevatel teemadel ning värskenduspeatus Tikupoisis.

  • 18:00 arutelu Civitta Tartu kontoris (Riia 24a).

  • 21:00 võrgustumine restoranis Kolm tilli (avatud kuni 23:00).


Klastriklubi eribuss väljub Tartust umbes 23:00. Viimane Tartu-Tallinn liinibuss väljub Tartu bussijaamast 22:00 (juhul, kui soovite bussipiletit Klastri kaudu, siis palume vastav info esitada registreerumisvormi täitmisel).


Klastriklubi eribussi paneb välja ehitusvaldkonna Eesti startup Iffent - vaata ka www.iffent.ee. NB! Iffenti eribussis on vaid 30 istekohta - juhul, kui soovid istekohta, siis kindlasti jäta vastav info korraldajale registreerumisvormi täites (lisainfo andmeväli).


Klastriklubi on heade mõtete vahetamise ja teiste tegijatega tutvumise formaat. Teemad ja ruumid ning esmased virgutusvahendid on Digitaalehituse klastri poolt, muud tarbimised tuleb osalejatel ise finantseerida (alternatiivina saab kulu vormistada ettevõtetele osalustasu arvetena).


Huvilistel palume registreeruda hiljemalt 15.04 jooksul, et teaksime arvestada osalemisega!


Lisainfo:


Kuno Peek

Digitaalehituse klastri juht

5543210

kuno@digitaalehitus.ee

Registreeru sündmusele