World of Digital Built Enviroment konverents ootab esitlusi kuni 12. juunini

23.05.2022

28.-29.09.22 toimub WDBE ehk World of Digital Built Enviroment konverents. Kahele päevale jaotatud programm toimub nii Tallinnas, Helsingis kui ka kahe linna vahel seilaval laeval. 12. juunini saavad soovijad WDBE´le esitada ideesid esitlusteks, mis tutvustavad põnevaid digiehitusvaldkonna lahendusi või saavutusi.


WDBE´l kohtuvad digiehitusvaldkonna helgemad pead ning jagavad infot ja kogemusi valdkonna uuenduste ning arenduste kohta. Samuti on see koht, kus luua ärikontakte ning tutvustada potentsiaalsetele äripartneritele omi tooteid ja teenuseid.


WDBE kogukond koondab kinnisvara ja ehitussektori spetsialiste, valitsus- ja linnaametnikke, arhitekte, insenere ja teisi eksperte ning teadlasi, kes töötavad BIM-i, VDC-, AR/VR-i, suurandmete, analüütika, IOT-i ja virtuaalprojektidega.


WDBE 2022 programm


Selle aasta programmis tutvustatakse digiehitusvaldkonna teerajajaid ning suuremaid saavutusi.


Kaks päeva kestev üritus saab alguse 28.09 Helsingist, kus osalejatel on võimalik kuulata ettekandeid ning külastada ka Nokia Arena´t. Õhtul viib laev osalejad Helsingist Tallinnasse ning laeval toimub pidulik auhinnagala, kus autasustatakse digiehitusvaldkonna silmapaistvamaid tegijaid. Lisaks toimuvad laeval ka koostöö edendamise sessioonid.


29.09 toimub konverents Tallinna Sadama uues kruiisiterminalis ja 30.09 on huvilistel võimalus külastada kahte erilist ehitusobjekti ning e-Estonia showroomi.


WDBE programmi kuuluvad ka võrgustikutegevused koostöösuhete arendamiseks.


WDBE 2022 on hübriidüritus. Osaleda saab nii kohapeal kui ka veebis. Veebis vaatamise teeb mõnusamaks ja põnevamaks ülekanne kujuteldavast linnast, kus esinejad on paigutatud virtuaalsesse linnakeskkonda, mis annab võimaluse räägitavat paremini illustreerida ning ilmestada.


Infot programmi ja esinejate kohta leiab WDBE kodulehelt: https://kirahub.org/en/wdbe


Tee WDBE´l oma esitlus


12. juunini saab WDBE´le esitada ideesid esitlusteks, mis tutvustavad ägedaid ja põnevaid digiehitusvaldkonnaga seotud saavutusi või lahendusi. Ettepanekuid ehk pitche oodatakse videoformaadis, pikkusega 1 minut või luihttekstina. Esitatud ideedest valitakse välja parimad ning lisatakse WDBE põhiprogrammi. Kuna WDBE publik on väga rahvusvaheline, siis see on erakordne võimalus oma ideede ja lahendustega välisturgudel silma paista. Esitlusideed saab üles laadida siia: https://kirahub.org/en/wdbe/ (Pitch your idea).


Esitlusvõimalust tutvustav video.


Piletid


WDBE pileteid saab soetada läbi konverentsi kodulehe. Kuni 30. juunini on müügil piiratud koguses early bird piletid hinnaga 599 €. Sama hind kehtib nii veebis kui kohapeal osalejatele.


WDBE´d korraldavad soomlased ja eestlased koos. Eesti poolt Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Digitaalehituse klaster, Soomest KIRAHub, BLOXHUB, Soome Keskkonnaministeerium, RIL.


Projekti toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi Vahenditest.