Septembris toimub Garage48 Digital Construction häkaton/arendusnädalavahetus

01.07.2020

25.-27. septembril toimub Garage48 Digital Construction häkaton/arendusnädalavahetus. Sel korral füüsiliselt ei kohtuta ning kogu sündmus toimub virtuaalselt. Arendusnädalavahetuse eesmärgiks on 48 tunni jooksul luua ehitussektori digitaliseerimist toetavad “klikitavad prototüübid” või töötavad lahendused.


Esita oma probleemipüstitus häkatonile


Kui soovid lahendust mõnele probleemile, mida tunnetad oma igapäevatöös või ehitussektoris laiemalt ja leiad, et seda saaks digitaalsete lahendustega likvideerida, siis esita see probleemipüsitus häkatonile.


Sinu poolt edastavad probleemipüstitused lisatakse ürituse väljakutsete nimekirja.


Tule mentoriks


Ürituse hea korraldus sõltub suuresti ka erialaekspertidest, kes on häkatoni toimumise ajal tiimidele mentoriteks. Seega, kui soovid häkatonil mentorina osaleda, siis oled väga oodatud.


Häkatonil mentorina osalemine annab võimaluse kogeda, kuidas väga lühikese aja jooksul sünnib ideest prototüüp ning samuti saab iga mentor selle protsessi kulgu lähtuvalt oma spetsiifilistest teadmistest ka mõjutada.


Kontakt


Enda probleemi kirjeldused ning osalussoovi mentorina võib saata Martin Polikarpuse e-mailile martin.polikarpus@siga.swiss


Lisainfo häkatoni kohta.