Klastri uus liige – Skepast & Puhkim OÜ

17.02.2021

Klastril on taas uus liige. Tere tulemast Skepast & Puhkim OÜ!


Skepast & Puhkim OÜ on Eestis juhtiv infrastruktuuri-, planeeringute- ja keskkonnavaldkonna konsultatsiooniettevõte. Skepast & Puhkim OÜ on välja kasvanud ettevõttest Ramboll Eesti AS ning on tegutsenud Eesti turul pea 15 aastat.


Ettevõttes töötab inseneride meeskond, kelle kireks on veevarustuse- ja kanalisatsioonirajatiste, sildade, tunnelite, teede, tänavate ja lennuväljade projekteerimine, järelevalve ning infrastruktuuri uuringud.


Ettevõte omab häid suhteid põhjamaade inseneridega ja kasutab nende oskusteavet ka oma projektides. Teede projekteerimisel kasutavad nad professionaalseid tarkvaralahendusi, mis kiirendavad projektide valmimist.


Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda innovaatilisi ning ümbritsevasse keskkonda sobivaid rajatiste lahendusi sõltumata nende suurusest. Oma ideede elluviimiseks kaasavad nad väliseksperte ning kasutavad ka kaasaegsemaid tarkvaralahendusi. Loodud informatsiooni suudavad nad digitaliseerida ning sellest BIM mudeli koostada. BIM mudel võimaldab täpsemalt välja töötada lahendusi, leida tehtud töös esinevaid konflikte ning hallata projektis sisalduvat informatsiooni. Ettevõte suudab mudeldada kõiki katendi konstruktsioone, täite- ja kaevemahte, sademeveesüsteeme, tehnovõrke ning liikluskorraldusvahendeid.


Näiteid tehtud töödest.