Kaido Pajumaa koolitus „Mitterahaline motiveerimine“

08.05.2020

Digitaalehituse klaster kutsub osalema Kaido Pajumaa koolitusel „Mitterahaline motiveerimine“ ehk kuidas teadliku eestvedamise ja mitterahalise motiveerimise abil meeskonna eesmärke kiiremini saavutada.


5 küsimust, millele koolitus vastused aitab leida:  1. Tundub, et paljud inimesed käivad tööl lihtsalt palka teenimas. Kuidas tekitada nendes sisemist motivatsiooni rohkem ühiste eesmärkide nimel pingutada?

  2. Tean, et minu inimesed ootavad minult rohkem tähelepanu ja tunnustust, et seeläbi neid motiveerida. Kuidas ma peaksin sellega alustama?

  3. Minu tiimiliikmed ei võta piisavalt vastutust, ei näita üles initsiatiivi ja huvi. Kuidas neid kaasata ja motiveerida ning tulemuste eest vastutavana hoida?

  4. Minu tiimi õhkkond ei ole motiveeriv ja innustav. Kuidas ma saaksin seda muuta ja arendada positiivset sisekultuuri?

  5. Meie tiimis on meeskonnatunne täitsa kadunud. Kõik ajavad oma rida. Kuidas ma saaksin meeskonda ühtsemaks?


Koolitus toimub 27. mail kell 14.00 – 17.00, Zoom keskkonnas. Saadame kõigile kirja pandud osalejatele eelmisel päeval osalemise lingi, millel saate end sessioonile registreerida.


Koolitusel osalemise tasu on 39 eurot. Digitaalehituse klastri EASi projekti partneritele on kulu 50% ulatuses kompenseeritav.


Palun andke osalemissoovist teada e-aadressil helen@digitaalehitus.ee hiljemalt 25. maiks.


„Projekti toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest“.