OSKA programmi aruteluõhtu – kestlikud digilahendused ehituses

OSKA programmi aruteluõhtu - kestlikud digilahendused ehituses

Kuupäev:
19.01.2023
Toimumise koht:
Pikk tn 39, II korrus (Tallinn)
Digitaalehituse klaster ja SA Kutsekoda kutsuvad kõiki huvilisi avatud arutelule, et aidata Kutsekojal koguda OSKA programmi raames paremat infot teadus- ning arendustöötajate (TA) tööjõu- ja oskuste vajaduste kaardistamiseks.

Seekordsel kokkusaamisel kogutakse sisendeid arendustöötajate peamiste valdkonnaspetsiifiliste võtmeoskuste kirjeldamiseks fookusega kestlikud digilahendused ehituses.

Eesmärk on mõista, millised võtmeoskused, sh digioskused on valdkonna arendustöötajal vajalikud, et juhtida/toetada kirjeldatud fookussuunas oma ettevõttes uurimis- ja arendustegevust (tegemist on mitte-IT töötajaga). Ei eelda täisloetelu vajalikest oskustest, vaid pigem kasvava olulisusega ja/või arendamist vajavaid võtmeoskusi.

Uuringu eesmärk on teha ettepanekud MKM-ile ja HTM-ile TA arendusvõimekust soodustavate meetmete disainimiseks ning riiklike sekkumiste kujundamiseks, samuti kõrgkoolidele, et paremini ette valmistada tööturu ootustele vastavate oskustega TA töötajaid.

Kohtumist modereerivad Kutsekoja eksperdid.

 

Arutelu toimub 19.01 15:00-18:00 üliõpilaskorporatsioon Fraternitas Estica Tallinna konvendi saalis. Pikk tn 39 (II korrus).

Huvilistel palume ennast registreerida hiljemalt 18.01 jooksul, et teaksime arvestada istekohtade ja meeleoluvahenditega.

 

Lisainfo: Kuno Peek, Digitaalehituse klaster; tel 5543210 ja kuno@digitaalehitus.ee

 

vaata ka

www.kutsekoda.ee

www.oska.ee
Registreeru sündmusele